Brodzik czy wanna?

Remont łazienki to często sprawa, która odkładana jest na dalszy plan. Bardziej liczy się kuchnia, bo to w końcu w niej będziemy gotować posiłki, sypialnia – musi przecież sprzyjać wysypianiu się oraz inne pomieszczenia. Łazienka zwykle jest pomijana, gdy spędzamy w niej zaledwie kilkadziesiąt minut rano i pół godziny wieczorem. Warto jednak przyłożyć się do urządzania tego pomieszczenia, gdyż doskonale sprawdza się jako domowe SPA. kto bowiem nie marzy o kąpieli z bąbelkami po ciężkim dniu w pracy? Dobrze urządzona łazienka będzie powodować miłe odczucia oraz sprzyjać relaksowi.

Małe wnętrza na brodzik

Co jednak z relaksem, kiedy łazienka jest bardzo ograniczonym powierzchniowo wnętrzem? Czy w takim wypadku pozostaje jedynie brodzik prostokątny? Nie masz się co martwić, ponieważ producenci zadbali także o tych, którzy lubią brać kąpiel, a nie mają zbyt dużo miejsca. Więc z pewnością znajdziesz na tyle małą np. narożną wannę, która doskonale wpasuje się we wnętrza w stylu minimalistycznym.

Duża łazienka na wannę

W przypadku dużych i przestrzennych wnętrz, pole manewru jest znacznie większe. Tutaj zwykle sprawdzają się zarówno duże wanny wolnostojące, jak i brodzik. Najczęściej jednak wybiera się obie opcje, co daje większe możliwości. Dzięki temu, nie musisz brać prysznica w wannie, gdzie jest ślisko i niewygodnie, a także nie musisz rezygnować z relaksującej kąpieli z dobrą książką. Co więcej, dla pełnego spełnienia możesz zainwestować w wannę z hydromasażem i radiem.