Drewno i dodatki w białej łazience – co dają?

Wiele osób, które czekaj urządzenie wymarzonej łazienki, zastanawia się, co zrobić, aby ta była praktyczna, elegancka i jednocześnie przytulna. Odpowiedź jest prosta – wystarczy wykorzystać biel, drewno i dodatki, a dacie radę stworzyć pomieszczenie godne pomysłów najlepszych projektantów. Wystarczy tylko usiąść z kartką papieru, a inspiracje Waszej łazienki same zaczną wpadać do głowy. Wystarczy tylko chcieć. Oczywiście możecie liczyć na nas w tym temacie. Dziś opowiemy troszkę na temat tego rozwiązania. Mamy nadzieję, że to co napiszemy, otworzy Wasze umysły i zaczniecie sypać pomysłami, jak z rękawa. Nie przedłużamy zatem i bierzemy się do rzetelnego pisania.

Drewno i biel – klasyczne i praktyczne rozwiązanie uzupełnij odpowiednimi dodatkami

Przeglądając sieć w poszukiwaniu idealnych aranżacji, z pewnością natknęliście się na biel i drewno, a także inne, bardziej ekstrawaganckie połączenia. Które byście wybrali? My zawsze biel i drewno. Zastanawiacie się dlaczego? Odpowiedź jest prosta – jasne kolory w połączeniu z drewnem, dają ponadczasową aranżację, która sprawdzi się teraz, za 10 lat, za 20 lat i jeszcze za kolejne lata. Nie da się ukryć, że takie połączenie sprawia, iż pomieszczenie nabiera przytulności. Co więcej, warto podkreślić, że drewno trochę przyćmi chłód ceramiki, której nie da się uniknąć w łazience.

Jak zastosować drewno w łazience? Można z niego zrobić podłogę lub położyć je na ścianie. Jeśli boicie się samego drewna w tych miejscach, możecie użyć drewnopodobnych płytek. Prawdziwe drewno można natomiast położyć jako blaty, półki i drzwi szafek. Pamiętajcie jednak, że w łazience panuje wilgoć, więc każda drewniana część musi zostać solidnie zabezpieczona.
Aby całość nie wyglądała zbyt surowo, uzupełnijcie wnętrze o odpowiednie dodatki. Ciepła dodadzą nie tylko ręczniki i dywaniki w jednym kolorze, ale również świeczki, czy nawet kwiaty. W łazience doskonale sprawdzą się sukulenty, które nie potrzebują zbyt wiele opieki. Zajrzyj na https://vigourpolska.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *